خانه / زمینه ساز ظهور / دشمن شناسی / ابزارهای شیطان جهت حذف ایمان و فرهنگ (قسمت اول) شبکه ی من و تو

ابزارهای شیطان جهت حذف ایمان و فرهنگ (قسمت اول) شبکه ی من و تو

پس از ناامید شدن اسراییل و انگلیس و منافقین از فتنه ی ۸۸، دشمنان اسلام به این باور رسیدند که تنها راه شکست جمهوری اسلامی ایران ، ایجاد زمینه ی حذف ایمان و فرهنگ از مردم ایران است لذا پس از یک سال برنامه ریزی منظم، شبکه پوشالی من و تو ۱ و ۲ در تاریخ ششم آبان ۱۳۸۹ و پس از اظهارنظر “کیوان عباسی” در جلسه بررسی عملکرد سالانه بی‌بی‌سی فارسی، توسط وی و “مرجان اسکندری” تأسیس شد.

مدیر شبکه من‌وتو گفته بود:” اگر حمایت‌هایی که از شبکه بی‌بی‌سی فارسی می‌شود، از من و دوستانم بشود شبکه‌ای راه‌اندازی خواهیم کرد که در زمان عادی با پخش برنامه‌های فرهنگی و جذاب، جوانان و مخاطبان خود را جذب کند تا در زمان بحران و آشوب و به قولی وضعیت قرمز بتواند اثرگذاری خود را داشته باشد؛ برنامه‌های ضدفرهنگی برای جذب در روزهای عادی و برنامه‌های سیاسی برای تخریب در زمان بحران و آشوب.”

کیوان عباسی رسما اعلام کرده است: ” من کاملا تحت حمایت انگلیس هستم و می خواهم به دنیا بگویم که من به عنوان یک ایرانی، با شهروندان اسرائیلی و کانال های اسرائیلی همکاری میکنم.”!

وی در ادامه با انجام یک مصاحبه مشترک با مدیران کانال ۱۰ اسرائیل با خبرگزاری “والا” [از رسانه های مطرح صهیونیستی]، با تمجید از اشغالگران سرزمین فلسطین می گوید:” می گوید: «بر این باور هستم که مردم اسرائیل بهترین مردم جهان هستند و همین واقعیت مرا واداشت تا در یک تولید مشترک با کانال ۱۰ به توافق برسیم!»
مسئولین کانال ۱۰ اسرائیل نیز در این گفتگو نگرانی های منطقه را علت کلید زدن چنین همکاری بیان کرده و گفتند: « این همکاری بین کانال ۱۰ اسرائیل و شبکه من و تو در تولید برنامه ای که همزمان در هر دو شبکه پخش می شود، صورت می گیرد.»

دریکی از برنامه‌های شبکه من و تو تحت عنوان “اقتصاد با من و تو” اسرائیل بعنوان قدرتمند‌ترین کشور خاورمیانه و طلایه‌دار اقتصاد جهانی معرفی می‌شود. البته گردانندگان شبکه من و تو، گوشه چشمی هم به تبلیغ صنعت فرهنگی رژیم صهیونیستی دارند و هرازچندگاهی با دعوت از خوانندگان و هنرپیشگان اسرائیلی، سعی در معرفی آن‌ها و تبلیغ و ترویج فرهنگ منحط و غیراخلاقی حاکم بر مناطق اشغال شده می‌کنند. 

در یکی دیگر از ویژه‌برنامه‌های شبکه من و تو، برنامه‌سازان برای ترویج سبک زندگی و مد اسرائیلی به موزه یهودیان لندن رفتند؛ تا وابستگی و تعلق خاطر دست اندرکاران این شبکه به رژیم صهیونیستی بیش از پیش عیان شود. 

 

با وجود آنکه قرار بود شبکه‌های دیگری نیز در ادامه من‌وتو ۱ و ۲ ایجاد شود، اما کانال ۲ آن نیز به تعطیلی کشیده شود و اگر از این شبکه با تعبیر “بخش فرهنگی بی‌بی‌سی فارسی” یاد شود، بیراهه نرفته‌ایم.

اشتباه اول مدیران این شبکه‌ این بود که فکر می‌کردند مردم ایران تشنه فرهنگ برهنگی هستند و با دیدن چند صحنه مبتذل و جنسی آب از لب و لوچه‌شان آویزان شده و به این شبکه رو می‌آورند اما از آنجا که مردم ایران دارای فرهنگ و تمدن بیش از ۷ هزار ساله هستند، نشان دادند ظرفیت و گنجایش آنها بیش از اینهاست که با دیدن چند صحنه مبتذل، فرهنگ و تمدن خود را بفروشند.

مردم ایران بار دیگر به صاحبان انگلیسی این رسانه‌ها فهماندند پیشرفت را در اعتقادات، آداب و رسوم، فرهنگ و تمدن و علم و تکنولوژی می‌بینند، نه برهنگی و بی‌بند و باری.

این شد که از همان ابتدا شبکه مستند من و تو ۲ وضعیت بهتری نسبت به من و تو ۱ پیدا کرد و شبکه انگلیسی من و تو ۱ به انزوا کشیده شد.

منبع تأمین بودجه شبکه بهائی “من‌وتو” مبهم است، اما آنچه از عملکرد و کارنامه این شبکه برداشت می‌شود، وابستگی آن به افراد و نهادهای منتسب به رژیم صهیونیستی را نشان می‌دهد. ولیبا کمی بررسی به یک نکته ی جال میرسیم.

شبکه ای که هیچ آدم عاقلی در آن تبلیغ نمی کند و در نتیجه درآمدی بابت تبلیغ ندارد، این همه بودجه را از کجا می آورد؟ فقط به یک مثال بسیار کوچک توجه کنید:

بودجه‌ای که برای این شبکه در نظر گرفته شد، به اندازه‌ای بود که فقط در برنامه آکادمی ‌موسیقی میلیون‌ها دلار هزینه شد. از جمله:

۱- پرداخت ۵۰۰ هزار دلار در هر بار پخش به گوگوش، برای راه‌اندازی آکادمی‌ موسیقی

۲- پرداخت ۳۰۰ هزار دلار در هر بار به هومن خلعتبری همکار گوگوش و شوهر کنونی وی در آکادمی ‌موسیقی

۳- پرداخت ۲۵۰ هزار دلار در هر بار پخش به بابک سعیدی همکار گوگوش در آکادمی ‌موسیقی

۴- پرداخت یکصد هزار دلار در هر بار پخش به رها اعتمادی (بنی‌اعتماد) برای برعهده گرفتن اجرای برنامه‌های آکادمی‌ موسیقی

۵- پرداخت ۱۰ هزار دلار برای برنامه پشت صحنه آکادمی‌که توسط سالومه سیدنیا اجرا شد.

و… .

 

جهت‌گیری‌های شبکه من‌وتو همیشه در جهت منافع رژیم صهیونیستی و در راستای ایجاد هویت برای این رژیم جعلی است؛ تا جایی که قدرت‌بخشی پوشالی به توانایی این رژیم غاصب نیز بخشی از برنامه‌های این شبکه را تشکیل داده و حتی رژیم اشغالگر قدس را کشور آزادی‌خواه معرفی می‌کنند.

البته رژیم صهیونیستی نیز قدردان حمایت‌های بی‌دریغ این رسانه بهائی هستند. برای مثال، روزنامه دولتی هاآرتص در ۱۴ اکتبر ۲۰۱۴ طی گزارشی با تیتر “تلویزیون من و تو، سفیر صلح خاورمیانه” خروجی این تلویزیون لندنی را “رضایت‌مند و موفقیت‌آمیز” توصیف کرد.

همچنین در راستای هم‌افزایی و هماهنگی برای ترویج ابتذال، مدیران”شبکه انگلیسی من‌و‌تو و فارسی‌وان” جلسات مشترک برگزار کرده و اهداف خود را یکسان‌سازی می‌کنند و دوبلورهای هر دو شبکه با هم یکی بوده و با یکدیگر همکاری دارند.

این شبکه به هیچ‌یک از رایانامه‌های ارسالی توسط مخاطبان پاسخ نداده و جوی امنیتی در اطراف ساختمان آن برقرار است؛ به‌طوری‌که هیچ‌کس حق حضور در حتی چندصد قدمی ‌ساختمان شبکه بهائی من‌و‌تو را ندارد.

سردبیر، تدوین‌گر و مسئول برنامه دکتر کپی و شبکه ی نیم با مدیریت شبکه سیمای آزادی- متعلق به گروهک تروریستی منافقین- ارتباط داشته و افراد معلوم‌الحالی مانند: “عبدالکریم سروش، عطا مهاجرانی و اکبر گنجی” به این شبکه رفت‌وآمد دارند.

به نظر می رسد دلیل انتخاب برنامه “شبکه نیم” برای علنی شدن رابطه ارگانیک شبکه “من و تو” و رژیم صهیونیستی را در بی پروا بودن این برنامه در توهین به مقدسات دینی و مسئولان جمهوری اسلامی ارزیابی کرد.
اما نکته مهم در این میان دلیل انتخاب “کانال ۱۰ اسرائیل” برای این موضوع است که با اندکی تامل در نوع برنامه های این شبکه و اسامی سهامداران آن می توان پاسخ این سوال را دریافت.
با نگاهی به برنامه های در حال پخش از کانال ۱۰ اسرائیل می توان شباهت های فراوانی در نوع انتخاب برنامه های سرگرمی اعم از مستند، موسیقی، پخش فیلم و… آن با شبکه من و تو پی برد.
این کانال تحت مالکیت شرکت ریجنسی می باشد که سهامدار اصلی آن فردی با نام “آرنان میلشان” می باشد.
آرنان میلشان (به زبان عبری: ארנוןמילצ’ן؛ زاده ۶ دسامبر۱۹۴۴) در شهر ریخووت که در آن زمان تحت قیمویت بریتانیا بوده است به دنیا آمد. او تهیه‌کننده اهل اسرائیل است که تاکنون تهیه‌کنندۀ بیش از ۱۳۰ فیلم بلند بوده است.

با مشخص شدن ماهیت سهامدار اصلی کانال ۱۰ اسرائیل و نقش وی در فعالیت های مختلف برای بقای این رژیم جعلی، اکنون می توان به دلیل اصلی انتخاب این شبکه برای همکاری مشترک با شبکه من و تو پی برد. روابطی که به نظر می رسد در سال‌های آینده ابعاد مختلفی پیدا کرده و در تهیه و پخش یک برنامه طنز موهن متوقف نخواهد شد!

گفتنی است کشور انگلیس پس از میزبانی سخاوتمندانه از شبکه‌های اختلاف‌افکن ماهواره‌ای و سازمان‌های تبشیری اکنون از افراد دسته‌چندمی کلیسای غیرقانونی جماعت ربانی نیز پذیرایی می‌کند و به مکانی برای گردهمایی اعضای سابق این فرقه تبدیل شده است.

رها اعتمادی از دیگر مدیران ارشد شبکه انگلیسی من و تو که فردی بهایی زاده است سعی وی‍ژه ای در ترویج احکام ضد اسلامی که در موازات کامل با فرقه بهائیت هستند دارد و آنطور که در وبلاگ رها اعتمادی آمده وی و دو مجری دیگر این شبکه به نام های امید و تیام در انجمن همجنس بازان لندن عضویت دارند

بر اساس پست های ارسال شده کیوان و مرجان عباسی از مدیران ارشد من وتو به فرقه ضاله بهائیت اعتقاد راسخ دارند و قبله خود را سرزمین های اشغالی که خواستگاه این فرقه انحرافی است می دانند.

13241_498

پریسا مجری برنامه من و تو پلاس که از دیگر دنباله روان فرقه ضاله بهائیت است، در پستی از وبلاگش روابط نامشروع را تایید کرده و عنوان می کند که بر طبق آیین ضاله بهائیت این عمل منعی ندارد

 

ندا که پیش از این گزارشگر شبکه  بی بی سی فارسی بوده است بر اساس گفته های خود در وبلاگش از دیگر عناصر بهایی فعال در شبکه ضد اسلامی و ضد اخلاقی من و توست

شبکه ی من و تو فقط مبلغ همجنس بازی نیست بلکه خودشان نیز فرهنگ هنجنس بازی را تجربه و علنی کرده اند:

%d9%85%d9%86-%d9%88-%d8%aa%d9%88

به کلیپ های ارسال شده توسط برخی از خود فروختگان بدبخت به شبکه من و تو توجه کنید . متوجه میشوید که چقدر این شبکه از مردم غیرو ایران میترسند و با هر شیوه ای میخواهند ایرانیان را بی فرهنگ و بیسواد و بی تعهد معرفی کنند.

برای مثال:

در مراسم دهه اول محرم امسال، عده ای انسان نمای بی هویت که فقط صدای آنها شنیده میشود و جرات معرفی و نشان دادن چهره ی پلید خود را ندارند کلیپ هایی ارسال کرده اند که در آنها به سرو صدا در محرم و پخش ظروف یکبال مصرف در خیابان اعتراض داشتند.

اینها همان کسانی هستند که سنت های ساده ای همچون چهاشنبه سوری را به فرهنگ وحشی غربی تبدیل کرده و تمام شهر را با انفجار و آتش سوزی به میدان جنگ تبدیل می کنند.

وقتی از محرم و صفر میترسند و بقای خود را در خطر می بینند، کلیپ هایی تهیه می کنند تا فرهنگ مردم را زیر سئال ببرند درصورتی که هرگز به فرهنگ بربریت گاو بازی در اسپانیا و رها کردن گاوها در خیابان و کشتار مردم اشاره ی منفی ندارند. به لخت شدن فاحشه ها در مراسم خاص کشورهای غربی و آمریکایی اعتراضی ندارند. به سنت پوچ هالوین که چیزی جز فساد و تباهی انساننیت نیست اشاره ندارند. به پرتاب گوجه فرنگی که چیزی جز کثیف کردن خیابان و درنظر نگرفتن فقر در جامعه است اشاره ندارند. به کشارهای ساعتی با اسلحه در آمریکا توسط مدعیان فرهنگ اشاره نمی کنند. به تعیین روزهای خاص که غیرت و فساد را در جامعه شان گسترش داده است اشاره ندارند و ……… و همی آنها را دلیل بر آزادی و خوب اندیشی می دانند!!!!!!!!!!!!

 

در برخی از برنامه های من و تو، توجه خاصی به ارتش و سلاح های اسراییلی شده و ساهت ها در این خصوص برنامه پخش میکند.

هدف از این برنامه ها چیست؟ آیا ایجاد ترس و دلهره در بین مسلیمن نیست؟ 

چرا در تحلیل های خبری شبکه ی من و تو از جنایات داعشی ها، اسرایلی ها، سعودی ها و …… هیچ خبری نیست و همیشه کسانی که از کشور و غیرت و هویت خود دفاع میکنند مورد تاخت و تاز این شبکه ی صهیونیستی قرار می گیرند؟

جهت گیریی‌های شبکه من و تو در تحلیل و تبیین وقایع و رویدادهای جهانی که با رویکردی کاملا منطبق با اهداف رژیم صهیونیستی دنبال می شود رسما من و تو را به “بولتن تصویری” این رژیم تبدیل کرده است.
اختصاص ویژه برنامه پر شمار با محورهایی چون معرفی فلسطین به عنوان سرزمین اصلی یهودیان و به رسمیت شناختن کشور جعلی اسرائیل، تعریف و تمجید از ارتش و تسلیحات رژیم صهیونیستی، نشان دادن این رژیم بعنوان یک کشور(جعلی) آزادیخواه، معرفی کماندو‌ها و نظامیان رژیم صهیونیستی بعنوان افرادی زبده و کارآزموده و در حال جنگ در برابر تروریسم بین المللی برای کسب آزادی، حمایت از کشتار مردم بی دفاع فلسطین و مشروع خواندن غصب خانه و اموال فلسطینیان، سنگ تمام برای کالاهای اسرائیلی، معرفی اسرائیل بعنوان قدرتمند‌ترین کشور(جعلی) خاورمیانه و طلایه‌دار اقتصاد جهانی، تبلیغ صنعت فرهنگی این رژیم با دعوت از خوانندگان و هنرپیشگان ترویج سبک زندگی و مد اسرائیلی و… گوشه ای از خدمات این شبکه به ظاهر فارسی زبان اما در واقعی عبری به رژیم صهیونیستی می باشد.
اما در این میان با اتمام دوره فعالیت پنهان این شبکه در مسیر تعیین شده از سرزمین های اشغالی، مدیر این شبکه با انجام مصاحبه با کانال ۱۰ اسرائیل رسما آغاز فعالیت‌های مشترک خود با رژیم صهیونیستی را اعلام کرد.

 

به برنامه ی پوچ بفرمایید شام توجه کنید:

این شبکه به بهانه ی پخش برنامه ی بفرمایید شام و گزینه کردن برخی از انسان های مورد دار در خارج از کشور، چه سیاستی را دنبال میکند؟

بی غیرتی

بی تعهدی به خانواده

عادی جلوه دادن فساد و فحشا

تبلیغ فرهنگ غربی و تقلید از مفسدان نامتعارف

بی فرهنگ و بی ظرفیت نشان دادن ایرانی ها (البته در این مورد موفق شدند زیرا ایرانی نما هایی که در این برنامه ها گزینه شده و شرکت می کنند ثابت کرده اند که بی فرهنگ و بدبخت و گداصفت و بی تعهد هستند)

 

مهمترین سوالات مخاطبان از مسوولین و دست اندرکاران شبکه من و تو که هیچوقت پاسخ درستی به آن داده نشده است فکر میکنم هر عاقلی میگه که حتی یکی از سوالات هم نباید بی جواب باشه:

۱٫ چرا ساختمان شبکه من و تو دقیقا در همان منطقه ای است که کاخ الیزابت قرار دارد؟! این آدرس شبکه من وتو است برید تو گوگل مپ نگاه کنید

Marjan Television Network Ltd

Capital Studios
۱۳ Wandsworth Plain London SW18 1ET

انتقال ساختمان من و تو به یکی از بهترین استودیوهای دولتی انگلیس درست یک هفته پس از قدردانی رسمی رژیم صهیونیستی از این شبکه، گواهی بر مراودات مالی و اطلاعاتی گسترده میان شبکه من و تو و سرویس‌های جاسوسی غربی است.
استودیوی ویمبلدون متعلق به کانال دولتی ۵ انگلیس که میزبان برخی فیلم‌های هالیوودی نیز بوده،‌‌ همان استودیویی است که ساختمان شبکه من و تو به آن منتقل شده است.
در واقع، خرسندی سران رژیم صهیونیستی از عملکرد تلویزیون من و تو، رژیم سلطنتی انگلیس را به تکاپو انداخت تا مجموعه سازمانی ویمبلدون در لندن را به عنوان دستخوش در اختیار گردانندگان من و تو قرار دهد.
گردانندگان شبکه من و تو که از بازخورد برنامه‌هایشان و آگاهی یافتن مخاطبان نسبت به همکاری این شبکه با سرویس‌های جاسوسی غربی بویژه رژیم صهیونیستی، برآشفته و غضبناک شده‌اند، در برنامه‌هایشان تلاش می‌کنند تا واقعیت مذکور را انکار کنند و آن را مضحک بخوانند.

۲٫ چرا سایت شبکه انگلیسی من و تو بارها و بارها از جنگ آمریکا علیه ایران حمایت کرده است ؟!

۳٫ منابع مالی شبکه چیست ؟ شما که زیر ۵ تبلیغ تو کل برنامه هاتون دارین و هزینه هاتون بالاست و هیچ شماره حسابی تا به حال اعلام نکردید از کجا ساپورت میشوید و سیاست های کدام دولت را پیگیری میکنید ؟!\

۴٫ چرا مانند شبکه‌های لس‌آنجلسی هیچ‌کس حق حضور در حتی چندصد قدمی ‌ساختمان شبکه انگلیسی من و تو را ندارد ؟!

۵٫ چرا شبکه انگلیسی من و تو اسرائیل را یک کشور(!) آزاد و فلسطینیان را ستیزه‌جو و جنگ‌طلب معرفی می‌کند ؟!

۶٫ هدف شبکه من و تو از حمایت از سیاست های صهیونیست ها چیست؟!

۷٫ چرا امکان تماس زنده در هیچ برنامه ای از شبکه وجود ندارد؟!

۸٫ چرا یک سال طول کشید تا شبکه من و تو و شخص رها اعتمادی (بنی‌اعتماد) علیه وب شخصی‌ای که ادعا می‌کنند ساختگی است موضع بگیرند؟!

۹٫ دلیل پنهان کاری رها اعتمادی حتی در مورد فامیلی شخصی اش چیست؟ او بعد از یک سال به دلیل مطرح شدن برخی مسائل اعلام کرد که فامیلی من رها اعتمادی آل آقا است.

۱۰٫ چرا کادر و مجریان شبکه من و تو امکان ارتباط مستقیم با هیچ مخاطبی را ندارد؟!

۱۱٫ چرا همیشه و در هر نظرسنجی‌ای که در سایت انجام شده دقیقا بر خلاف نظرسنجی عمل شده است ؟!

۱۲٫ چرا کسانی که از شبکه انگلیسی من و تو جدا می‌شوند دیگر در هیچ شبکه اه ی معاند بکار گرفته نمیشوند مانند آزاده حسینی ومژگان انصاری و … ؟!

۱۳٫ چرا مدیریت شبکه انگلیسی من و تو با مدیریت شبکه فارسی وان جلسات مشترک برگزار کرده و اهداف خود را یکسان‌سازی می‌کنند ؟!

۱۴٫ چرا ناصر اعتمادی (بنی‌اعتماد) که از اعضای ثابت سازمان امنیت انگلیس است به عنوان مجری و گزارشگر در شبکه انگلیسی من و تو مشغول به کار است ؟!

۱۵٫ چرا مدیران و دست‌اندرکاران شبکه انگلیسی من و تو، هویت اصلی خود را که بهایی و یهودی است پنهان می‌کنند ؟! درصورتی که تمامی اسناد آنها فاش شده و هویت مدیر اصلی شبکه مشخص شده است.

 

این بخش تدریجا تکمیل نر می گردد.

فرزین نجفی پور: مسئول هیئت زمینه ساز ظهور حضرت مهدی عج

درباره ی فرزین نجفی پور

پژوهشگر برتر کشور در چند سال متوالی - مخترع برتر کشور - ثبت 61 اختراع کاربردی در زمینه های کشاورزی، آبیاری، الکترونیک، رباتیک و هوا فضا - دارای مدرک کارشناسی ارشد - ارایه بیش از 100 مقاله علمی - دریافت دهها تندیس ویژه علمی - دریافت بیش از 150 تقدیر نامه از وزارت خانه ها و مراکز علمی و پژوهشی - برپایی بیش از 150 نمایشگاه تخصصی اختراعات - پیشگام در دفاع سایبری عملی از حریم جمهوری اسلامی ایران

همچنین ببینید

زندگی نامه ی سردار قاسم سلیمانی

وجود و چهره اش برای مومنان و شیعیان آرام بخش و برای تمامی دشمنان اسلام ...