خانه / آموزش / با هم یک پهباد بسیار ساده بسازیم

با هم یک پهباد بسیار ساده بسازیم

لوازم مورد نیاز:
لگو
هویه
کش پلاستیکی
قلع لحیم کاری ( انتخابی)
چسب دو طرفه (انتخابی)
کنترل کننده پرواز Hubsan flight controler ،یکی از مدل های ۱۰۷l یا ۱۰۷c به همراه کنترل، اگر دوست دارید چراغ فانتزی اضافه کنید از مدل ۱۰۷I و اگر می خواهید دوربین اضافه کنید مدل ۱۰۷C را می بایست تهیه کنید.
موتور فنجانی یا تو خالی ۴۷mm
۴ عدد تیغه یا بال
باتری ۳٫۷v و شارژر
مراحل آماده سازی
پس از تهیه وسایل فوق، شما می توانید مراحل کار را شروع کنید، حتما نیازی نیست که شکل ظاهری طبق عکس موجود باشد و شما می توانید از خلاقیت خود در این زمینه استفاده کنید، فقی به این دو مورد توجه داشته باشید که تیغه یا پروانه ها می بایست در مقابل هم باشند و نکته دوم اینکه از وسایل سنگین استفاده نکنید.

1

2

بعد از شکل دادن به LEGO ها، کمی لحیم کاری احتیاج دارید و می توانید طبق عکس های زیر این کار را انجام دهید.

3

4

و در انتها تنها کاری که نیاز دارید انجام بدهید این است که موتور و باتری ها را بوسیله چسب دو طرفه و بست به بدنه اصلی متصل کنید. پهباد کوچک شما آماده شده و می توانید زیره هاری های ظاهری را انجام دهید.

5

6

7

8

پهباد شما آماده ی پرواز است

به همین سادگی

فرزین نجفی پور: مسئول بخش رباتیک شرکت دانش پژوهان طلیعه ایرانیان

درباره ی فرزین نجفی پور

پژوهشگر برتر کشور در چند سال متوالی - مخترع برتر کشور - ثبت 61 اختراع کاربردی در زمینه های کشاورزی، آبیاری، الکترونیک، رباتیک و هوا فضا - دارای مدرک کارشناسی ارشد - ارایه بیش از 100 مقاله علمی - دریافت دهها تندیس ویژه علمی - دریافت بیش از 150 تقدیر نامه از وزارت خانه ها و مراکز علمی و پژوهشی - برپایی بیش از 150 نمایشگاه تخصصی اختراعات - پیشگام در دفاع سایبری عملی از حریم جمهوری اسلامی ایران

همچنین ببینید

چگونه پوست صورت خود را زیبا کنیم؟

اسیدهای میوه کارکردهای بسیاری برای پوست دارند. آنها می توانند همه کاربرای زیبایی پوست انجام دهند؛ ...