خانه / اخبار / تاکنون هزینه تحصیل ۱۴۱۵ کودک نیازمند توسط این شرکت تامین شده است

تاکنون هزینه تحصیل ۱۴۱۵ کودک نیازمند توسط این شرکت تامین شده است

تعداد کودکان نیازمند، که تاکنون هزینه تحصیل آنان توسط این مجموعه تامین شده است به رقم ۱۴۱۵ نفر رسیده است.

شرکت دانش پژوهان طلیعه ایرانیان، از آنجا که در تولید علم و جهاد علمی نقشی بسیار سازنده داشته است لذا بر خود واجب می داند تا در عرصه آموزش و ایجاد زمینه تحصیل برای همگان نیز مشارکتی جدی داشته باشد لذا از سال ۱۳۸۹ اقدام به تحقیق در خصوص شناسایی خانواده هایی نمود که قادر به تامین هزینه تحصیل فرزندان خود در مقاطع ابتدایی نمی باشند.

با توجه به عزت نفس و عظمت ذاتی همی ایرانیان،  شناسایی اینگونه افراد، با موانع و مشکلات خاصی همراه بود لذا تلاش شد تا از همی اقشار جامعه، خصوصا فرهنگیان عزیز، به منظور یافتن اینگونه افراد نیازمند؛ طلب یاری گردد و نهایتا موفقیت محدودی در این زمینه بوجود آمد.

روش تشخیص کودکانی که نیازمند هزینه تحصیل هستند:

۱- تمامی کسانی که تصور می کنند که چنین خانواده ای را می شناسند، فقط کافیست نام و نام خانوادگی کودک، و مشخصات کامل مدرسه ای که آن کودک در آن مشغول به تحصیل است را برای ما ارسال کنند. بقیه امور تحقیق در خصوص صحت گزارش، بعهده کارشناسان این مجموعه خواهد بود.

۲- مراجعه کارشناسان این مجموعه به مناطق محروم کشور و شناسایی کودکان نیازمند هزینه تحصیل.

نحوه ی خدمت رسانی این مجموعه به کودکان نیازمند هزینه تحصیل

۱- تامین هزینه تحصیل از قبیل تهیه کتاب های مورد نیاز سال تحصیلی، تهیه کلیه لوازمات نوشتاری، تهیه لباس، کیف و کفش مناسب و همچنین تامین هزینه ایاب و دهاب کودکان تحت پوشش از منزل تا مدرسه و بلعکس.

۲- کلیه لوازم مورد نیاز تحصیل و همچنین لباس و کیف و کفش، توسط این مجموعه تامین و بطور مستقیم و یا از طریق مدیر مدرسه، به کودکان داده خواهد شد.

۳- درصورتی که بنا به هر دلیلی، مدرسه بابت ایجاد رفاه نسبی از همی دانش آموزان (داوطلبین)، مطالبه مبلغی نماید، این شرکت سهم کودکان تحت پوشش را پرداخت خواهد نمود.

۴- درصورتی که کل مدرسه، دارای حداقل امکانات آموزشی نیز نباشد، این مجموعه اقدام به تهیه میز و صندلی و تحته وایت برد و ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی، برای آن مدرسه خواهد نمود.

در صورتی که مدرسه در مناطق بسیار محروم واقع شده باشد، این مجموعه علاوه بر خدمات اعلام شده در فوق، در برپایی مراسم های ملی مذهبی نیز مشارکت نموده و ایام مقدسی همچون هفته دفاع مقدس، روز مادر، روز پدر، روز شکوفه ها و مراسم هایی مربوط به میلاد و عزادری ائمه معصومین ع، را برگزار خواهد نمود.

کلیه هزینه های مورد نیاز از سود حاصل از فروش اخترعات، درآمدهای حاصل از فعالیت های پژوهشی علمی، و همچنین کمک خیرین بی نام و نشان تامین می گردد.

با ما در ارتباط باشید

http://www.maximumt.ir

فرزین نجفی پور: مدیرعامل شرکت دانش پژوهان طلیعه ایرانیان

درباره ی فرزین نجفی پور

پژوهشگر برتر کشور در چند سال متوالی - مخترع برتر کشور - ثبت 61 اختراع کاربردی در زمینه های کشاورزی، آبیاری، الکترونیک، رباتیک و هوا فضا - دارای مدرک کارشناسی ارشد - ارایه بیش از 100 مقاله علمی - دریافت دهها تندیس ویژه علمی - دریافت بیش از 150 تقدیر نامه از وزارت خانه ها و مراکز علمی و پژوهشی - برپایی بیش از 150 نمایشگاه تخصصی اختراعات - پیشگام در دفاع سایبری عملی از حریم جمهوری اسلامی ایران

همچنین ببینید

ایام فاطمیه را پاس بداریم

در ایام فاطمیه، رنگ و بوی زندگی حضرت فاطمه س را بگیریم رنگی الهی و ...