خانه / بینش و رویا / آموزه ها / ریشه یابی، بررسی و راهکارهای مشکل همبستری (پیشگفتار)

ریشه یابی، بررسی و راهکارهای مشکل همبستری (پیشگفتار)

پنهانکاری تا کی؟.

4444

یکی از مشکلات ریشه ای بسیاری از خانواده ها ، مشکل همبستریست که در اوایل ازدواج ، بدون آموزش و تربیت و رعایت اصول، و با روش های نامتعارف اقدام به همبستری می نمایند و در مدت زمانی بسیار کوتاه، دچار بحران و ناتوانی شده و به منظور پنهان سازی این مشکل، باز هم از روش های نامعقول دیگر استفاده می نمایند که نهایتا منجر به بروز اختلافات نامتعارف در زندگی میشود.

گاهی اوقات این مشکل ریشه در خاطرات و گذشته و خانواده دارد.

مردانی که در طول دوره ی مجری خود هیچ زمینه ای از شناخت زن ها نداشته و زندگی را فقط همبستری های متفاوت تصور می کنند و زن هایی که در زمان مجری خود دارای معیارهای پوچ و البته اکثرا بدون معیار انتخاب هستند، دچار این مشکل میشوند.

برخی از مشکلاتی که در زندگی مشترک به دلیل این ناتوانی بوجود می آید را می توان به شرح ذیل عنوان نمود:

۱- سردی روابط 

۲- بوجود آمدن بحث ها و گفته های نامربوط در طول زندگی

۳- تردید و شک های ریشه ای و مستند و البته نامربوط زن به همسر

۴- بیان افکار تخیلی زن و مرد نسبت به روابطشان، ابتدا برای اقوام و نزدیکان و نهایتا برای دوستان

۵- از بین رفتن عاطفه و احساس

۶- تامین عاطفه و احساس در مکانی غیر از محیط زناشویی (این موضوع همیشه با عمل حرام همراه نیست و گاهی مادر، خواهر و یا یک دوست مونث برای زن ها و یا پدر، برادر و یا یک دوست مذکر برای مردها جایگزین تامین روابط احساسی و عاطفی میشوند)

۷- هجوم توهمات نابجا در زمان های متفاوت زندگی

۸- بوجود آمدن توقعات بیجا و خارج شدن آن از روند عادی زندگی

۹- چیدمان رفتارهای طرف مقابل و توجیه آن در جهت مخالف زندگی

۱۰- احساس مظلومیت و بیان آن بصورت احساسی و یا با خشونت در زمان های مختلف

۱۱- گرایش تدریجی به روابط احساسی مجازی نامتعارف

۱۲ – طلاق عاطفی

۱۳ – بی حیایی و پرده دری در گفتار و رفتار که گاهی این پرده دری با الفاظ زیبا و مظلوم نمایی بروز می کند

……………….

موارد یاد شده، بخش کوچکی از مشکلاتیست که به واسطه ی این معضل در زندگی بوجود می آید.

در این راستا زن ها و مردها بطور جداگانه دچار مشکلاتی میشوند که باید ریشه یابی شوند و نسبت به رفع آن اقدام نمود و هرگز کپی برداری و نسخه پیچی عمومی پاسخ گو نیست.

متاسفانه برخی از افراد غیر متخصص، راهکارهایی ارایه می دهند که شاید در مدت زمان کوتاه مشکل رفع گردد ولی هرگز رفع ریشه ای معضل نخواهد بود و مشکل اصلی به شکلی دیگر در زندگی خودنمایی می کنند.

و بدتر از آن ها مدعیان علم روانشانسی غربی هستند که با شیوه های نامتعارف تلاش دارند تا زندگی را به آرامش بکشند چنانچه در اصول، روانشانسان غربی، هیچ تعهدی به استحکام روابط خانواده ندارند و نتیجه ی گسترش افکار روانشانسان غربی در جهان، همجنسگرایی، خیانت، عنوان کثیف ترین ازدواج بعنوان ازدواج سفید، آزاد سازی ماریجوانا و دیگر مواد مخدر، هرزگی و بی بندوباری بوده است.

در این مبحث ما تلاش داریم تا ضمن ریشه یابی و بررسی مشکل، راهکارهایی کاربردی و اصولی ارایه دهیم ولی ادامه بحث فقط مختص برخی از شاگردان دوره ی پیشرفته است.

 

چرا این علم در اختیار همگان قرار نمی گیرد؟

متاسفانه بسیاری از افراد با کسب علم موضوع مطروحه، آموزش ها را علیه خانواده استفاده می کنند و هدفشان صرفا خودنمایی ، لذت های نامشروع و به فساد کشیدن جامعه است لذا به کسانی این علم واگذار میشود که اصول را در کلیه آموزش های کلاس، خصوصا تعهد ، غیرت، موقع شناسی، ایمان، و ساختار را فراگرفته و رعایت کرده باشند.

بزودی آموزش مربوطه تقدیم میگردد.

فرزین نجفی پور: مسئول کلاس بینش و رویا

درباره ی فرزین نجفی پور

پژوهشگر برتر کشور در چند سال متوالی - مخترع برتر کشور - ثبت 61 اختراع کاربردی در زمینه های کشاورزی، آبیاری، الکترونیک، رباتیک و هوا فضا - دارای مدرک کارشناسی ارشد - ارایه بیش از 100 مقاله علمی - دریافت دهها تندیس ویژه علمی - دریافت بیش از 150 تقدیر نامه از وزارت خانه ها و مراکز علمی و پژوهشی - برپایی بیش از 150 نمایشگاه تخصصی اختراعات - پیشگام در دفاع سایبری عملی از حریم جمهوری اسلامی ایران

همچنین ببینید

اعلام برنده ی سازنده ی کلیپ اختصاصی مهر ماه و آبان ماه

بدینوسیله خانم دلارام حسینی بعنوان برنده ی کلیپ مختص سایت ماکزیمم تکنیک در مهر ماه و ...