خانه / زمینه ساز ظهور / دشمن شناسی / عزاداری محرم و صفر جادانه خواهد ماند

عزاداری محرم و صفر جادانه خواهد ماند

پاسخ به چرندیات اسلام ستیزان نادان در خصوص عزاداری محرم و صفر:
همه ساله در ایام محرم و صفر، عده ای از جاهلان و نااهلان، اقدام به ارسال اس ام اس و یا نوشتن پیام در شبکه های اجتماعی می نمایند با این مضمون که “هزینه عزاداری را صرف فقرا کنید” یا “بجای عزاداری، زمینه شادی مردم را فراهم کنید” یا “امام حسین ع به عزاداری ما نیاز ندارد” و یا ……..
و اما پاسخ به این افراد بی مغز:
۱- شما نگران هزینه های عزاداری ما نباشید. اگر خیلی دلتان میسوزد، هزینه آرایش های میلیونی، شب نشینی هایی که ناموستان را در آنجا به حراج می گذارید، برپایی مراسم غربی ها همچون هالوین، سبقت در تجمل گرایی، مراسم جشن های آنچانی و صدها عمل هوس بازانه خودتان را حذف کنید تا ببینید چگونه فقر از کشور ریشه کن میشود.
۲- در اسلام ما واژه ای داریم به نام “غیرت” که شما با آن بیگانه اید. ما به عقیده مان، دین مان، مذهب مان، اجتماع مان و فرهنگ های دیرینه مان غیرت داریم و با گذشت زمان، آن را فراموش نمی کنیم. و همانند شما نیستیم که با مرگ پدرتان، ضمن از یاد بردنش، فقط در تب و تاب ارث و میراث خود هستید.
۳- ما شیعه هستیم و آگاهی کامل بر دین و تاریخ معصومین خود داریم. در آن زمان نیز نادان هایی همچون شما بوجود آمدند و خوارج را تشکیل دادند و در جهل تمام اقدام، به زیر سوال بردن آداب شیعیان نمودند. اگر همین عزاداری ها و رعایت اصول مذهبی را نداشتیم، هم اکنون همانند شماها نوکر رایگان کشورهای غربی و وهابی های بی خرد بودیم.
۴- اینجا ایران است و نام حکومتش ” جمهوری اسلامی” است و اسلام هم آداب و مراسم خاص خود را دارد. شماها می توانید در همان مراسم های گاو بازی در اسپانیا، تجلیل از فمینم ها، دفاع از همجنس گرا ها، قمار در کازینوها، مستی و هرزگی در کاباره ها، دفاع از فاحشه ها و دیگر مراسم هایی که در شان شماست شرکت کنید و اجازه نظردهی در خصوص اعتقادات و اصول بنیادی ما را ندارید.
این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگهداشته است.. امام خمینی (س)

فرزین نجفی پور: مسئول هیئت زمینه ساز ظهور حضرت مهدی عج

درباره ی فرزین نجفی پور

پژوهشگر برتر کشور در چند سال متوالی - مخترع برتر کشور - ثبت 61 اختراع کاربردی در زمینه های کشاورزی، آبیاری، الکترونیک، رباتیک و هوا فضا - دارای مدرک کارشناسی ارشد - ارایه بیش از 100 مقاله علمی - دریافت دهها تندیس ویژه علمی - دریافت بیش از 150 تقدیر نامه از وزارت خانه ها و مراکز علمی و پژوهشی - برپایی بیش از 150 نمایشگاه تخصصی اختراعات - پیشگام در دفاع سایبری عملی از حریم جمهوری اسلامی ایران

همچنین ببینید

فراخوان برای ساخت کلیپ مختص سایت ماکزیمم تکنیک با جایزه هر ماهه برای یک کلیپ

بدینوسیله فراخوان تهیه کلیپ ویژه سایت ماکزیمم تکنیک توسط تمامی کابران سایت اعلام میگردد. شرایط ساخت ...